Emine Çelik, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle gazetemiz Medya Haliç’i ziyaret etti
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutlamaya gelen Cumhuriyet Halk Partisi, Eyüpsultan Belediye Meclis Üyesi Emine Çelik’e sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle gazetemiz Medya Haliç’i ziyaret eden Emine Çelik “ Kamu görevi yapan gazetecilerin daha özgür daha serbest çalışma imkanları olması gerekir. Bunun yanı sıra sadece 10 Ocak günü değil, her daim hatırlanmaları gerekir. Bu vesileyle Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum” diye konuştu.
Biz de Medya Haliç gazetesi olarak kendisine bu ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.