Eyüpsultan Şehit Murat Karakuş Ortaokulu Şampiyon oldu
Eyüpsultan Güzeltepe Mahallesi’nde bulunan Şehit Murat Karakuş Ortaokulu basketbol takımı Eyüpsultan şampiyonu oldu. Yıldızlar Kategorisinde mücadele eden ve şampiyon olan takımı için okul yönetimli sosyal medya üzerinden öğrencilerini ve öğretmenlerini kutladı.
Okul yönetimi şu mesajı yayınladı: “Erkek Basketbol takımımız yıldızlar kategorisinde ilçe şampiyonu olmuştur. Başta Ümit KARLUK öğretmenimiz olmak üzere emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ederiz”.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.