Ramazan Güven’den Murat Özkaya’ya teşekkür plaketi
Eyüpsultan Belediyesi’nin CHP’li Meclis Üyesi Ramazan Güven, Eyüpspor Kulübü Başkanı Murat Özkaya’ya bir plaket verdi.
Eyüpspor Tuzlaspor maçı öncesi Eyüp Stadında Başkan Özkaya’ya Plaket veren Ramazan Güven gazetemize yaptığı açıklamada, “Eyüpsultanımızın evladı, Kulüp Başkanımız Murat Özkaya’ya Eyüpspor’a yapmış olduğu başarılı hizmetlerden dolayı teşekkür ettim. Tuzla maçından önce statta plaketi kendisine verdim. Sizler aracılığı ile de Eyüpspor’a yapmış olduğu tüm hizmetlerden dolayı tekrar teşekkür ediyorum” diye konuştu.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.