İYİ Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu seçim çalışmalarına Ramazan Ayında da tam gaz devam ediyor.
Emel Bilenoğlu geçtiğimiz günlerde Eyüpsultan Gostivarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’ne bir iftar yemeği düzenledi. Katılımın yoğun olduğu iftar yemeğinde dernek başkanı Orhan Sipahi ve Emel Bilenoğlu konuşma yaptı. Konuşmalarında birlik, beraberlik ve huzur dilekleri ön plandaydı.
İYİ Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu seçim çalışmalarına Ramazan Ayında da tam gaz devam ediyor.
Emel Bilenoğlu geçtiğimiz günlerde Eyüpsultan Gostivarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’ne bir iftar yemeği düzenledi. Katılımın yoğun olduğu iftar yemeğinde dernek başkanı Orhan Sipahi ve Emel Bilenoğlu konuşma yaptı. Konuşmalarında birlik, beraberlik ve huzur dilekleri ön plandaydı.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.