Eyüpsultan Belediye Başkanı Dr. Mithat Bülent Özmen, Güzeltepe’de yapımı devam eden Güzeltepe Cemevi’nin inşaatında incelemelerde bulundu.
Cemevi şantiyesini gezerek yetkililerden bilgi alan Başkan Özmen, “Mahallemizin, hemşehrilerimizin inançlarını ve kültürel değerlerini rahatlıkla paylaşabileceği, sonraki kuşaklara aktarabileceği bir yapıyı Eyüpsultan’a kazandıracağız” dedi.
Güzeltepe Cemevi bodrum kat ve zemin kat olmak üzere toplamda 2 kattan oluşacak. Bin 292 metrekare inşaat alanına sahip olan cemevi binası, 325 metrekare alan üzerine inşa edilecek.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.