Mustafa Tüysüz: Belediye çalışanları enflasyona ezdirilmeyecek!
Eyüpsultan Belediyesi CHP Meclis Üyesi Mustafa Tüysüz gazetemize yaptığı açıklamada, geçtiğimiz ay verdiği sözlü önergeye, Belediye Başkanı Deniz Köken’in yazılı cevap gönderdiğini ve belediye çalışanlarının enflasyona ezdirilmeyeceğini belirttiğini söyledi.
Mustafa Tüysüz konuyla ilgili olarak gazetemize bir açıklama yaptı ve Başkan Deniz Köken’e teşekkür etti.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.