Dursun Aksu, Hatice Gürbulak’ı ziyaret etti
Geçtiğimiz günlerde yapılan kongre sonucunda İyi Parti Eyüpsultan İlçe Başkanlığı’na seçilen ve mazbatasını alarak görevine başlayan Hatice Gürbulak’a ziyaretler devam ediyor.
İyi Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Dursun Aksu’da Başkan Gürbulak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette ulusal ve yerel siyaset ile ilgili görüşmeler yapıldı.
Ziyarette Eyüpsultan Belediyesi İyi Parti’den meclis üyesi İbrahim Yıldırım ve İlçe yönetim Kurulu Üyesi Ali Aydın’da bulundular.
EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.